Упродовж тижня проведено 1335 моніторингових перевірок на предмет дотримання карантинних обмежень та протиепідемічних вимог

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням карантинних обмежень в першу чергу на об’єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках,  закладах громадського харчування, а також в закладах загальної середньої та дошкільної освіти.

Так, упродовж минулого тижня (11 січня- 17 січня)  спеціалістами районних та міського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 1335 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.  Більшість перевірок здійснювались за участю представників правоохоронних органів, частина заходів нагляду була проведена у вихідний день.Загалом на минулому тижні перевірено 451  об’єкт продовольчої торгівлі,  446 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 208 об’єктів громадського харчування, 39 перукарень (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 183 об’єктів, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення.  У ході 118 моніторингових перевірок було виявлено порушення вимог протиепідемічного режиму, -найбільший відсоток порушень протиепідемічного режиму фіксувався спеціалістами на об’єктах продовольчої торгівлі. За  результатами виявлених порушень  спеціалістами Держпродспоживслужби  складено 49 протоколів про адмін.правопорушення, надано 80  приписів з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 36 інформаційних листів до органів місцевої влади та 6 лістів до правоохоронних органів.

Запроваджений Урядом локдаун триватиме до 25 січня, -наразі робота у зазначеному напрямку продовжується.