Упродовж тижня проведено 870 моніторингових перевірок щодо дотримання карантинних обмежень та протиепідемічних вимог

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів в першу чергу на об’єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках,  закладах громадського харчування, а також в закладах загальної середньої та дошкільної освіти.

Так, з 7-го по  13 грудня 2020 року  спеціалістами районних та міського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 870 моніторингових перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом на минулому тижні перевірено 326  об’єктів продовольчої торгівлі,  139 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 165 об’єктів громадського харчування, 15 перукарень (салонів краси), 21 заклад дошкільної та 36 закладів загальної середньої освіти. Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 168 об’єктів, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення. Під час  моніторингових перевірок на кожному 6-му об’єкті нагляду було виявлено порушення вимог протиепідемічного режиму, найбільший відсоток порушень спеціалістами було зафіксовано на об’єктах продовольчої торгівлі. За результатами проведених перевірок було вжито відповідні заходи :

  • складено 68 протоколів про адмін.правопорушення,
  • надано 84  приписів з пропозиціями про усунення порушень,
  •  надіслано 31 інформаційний лист до органів місцевої влади.

Крім того, спеціалісти Держпродспоживслужби продовжують проводити активну роз’яснювальну роботу серед населення щодо мінімізації ризиків інфікування коронавірусною  хворобою COVID-19/

Наразі робота у зазначеному напрямку продовжується.