В області тривають заходи з протидії нелегальній діяльності АЗС

8 січня в Житомирській облдержадміністрації за участю голови ОДА Віталія Бунечка та його заступника Віктора Градівського відбулось чергове засідання міжвідомчої робочої групи з проведення спільних заходів із ліквідації нелегального обігу та нелегальної роздрібної торгівлі пальним та нафтопродуктами на території на території Житомирської області. До засідання міжвідомчої робочої групи долучились представники Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області. Так, спільними силами у період з 27 грудня 2019 року по 7 січня 2020 року припинено діяльність 13 АЗС, які працювали незаконно.

         Як повідомлялось раніше,  на початку січня представники ГУ ДПСС у Житомирській області взяли участь у рейд-перевірці  АЗС, які наприкінці минулого року були закриті. Так, було обстежено ряд автозаправних станцій ум.Житомирі, Новоград-Волинському , Житомирському, Коростишівському та Радомишльському районах. За результатами перевірок встановлено, що зазначені  вище АЗС станом на 8 січня свою діяльність припинили.

         Наразі в області продовжується перевірка легальної діяльності автозаправочних станцій. В першу чергу робоча група обстежує ті, які ймовірно взагалі не мають дозволів на продаж паливно-мастильних матеріалів,  проте паралельно перевіряє дозвільні документи діючих автозаправних станцій.