Держпродспоживслужба області долучилась до обговорення нових освітніх програм за напрямками «Ветеринарна медицина» та «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»

10 червня 2020 року на засіданні факультету ветеринарної медицини Поліського національною університету (Житомирський національний агроекологічний університет) за участі Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області відбулося обговорення нових освітніх програм, включення яких до освітньо-професійних програм з підготовки лікарів ветеринарної медицини є необхідною умовою сьогодення.

Захід відбувся за участі як науково-педагогічних працівників університету, так і компетентних представників експертного середовища голови екзаменаційної комісії з атестації здобувачів вищої освіти у галузі знань «Ветеринарна медицина», директора Центру ветеринарної медицини «Айболит».

Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області представив перший заступник начальника – Ігор Волківський. Основним питанням порядку денного було обговорення нових освітніх програм ЄС «Список компетенцій 1-го дня» відповідно до вимог Міжнародного епізоотичного бюро (МEБ). На сьогодні, підготовка ветеринарних лікарів усіх країн – членів МЕБ передбачає приведення навчальних планів зі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» та 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» до вимог ключових компетенцій МЕБ. Усі учасники заходу зазначили, що впровадження нових освітніх програм сприятиме здобуттю інноваційних підходів в організації роботи за вказаними спеціальностями. Особливої актуальності набуло питання обговорення виконання Плану- графіку підвищення кваліфікації для працівників агропромислового комплексу в умовах карантинних обмежень, пов’язаних із запобіганням поширення гострої коронавірусної інфекції COVID-19. На питаннях належної організації вказаного заходу наголосив Ігор Волківський – перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області. Варто зазначити, що Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області постійно співпрацює з Поліським національним університетом в рамках укладеного Меморандуму про співпрацю.