В Житомирському районі на вихідних перевірили заклади торгівлі на предмет дотримання протиепідемічного режиму

Спеціалістами Житомирського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області у складі мобільної групи, до складу якої увійшли представники правоохоронних органів, 6 грудня проведено позапланові обстеження 4-х закладів роздрібної торгівлі продовольчими товарами в с.Кодня. В ході перевірок, в одному з магазинів було  встановлено низку порушень вимог з організації протиепідемічного режиму, викладених у  постанові головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020р. № 17:

  • не організовано проведення температурного скринінгу працівникам закладу перед початком робочої зміни;
  •  відсутні інформаційні матеріали щодо профілактики коронавірусної хвороби на вході до закладу торгівлі;
  •  не забезпечено обмеження контакту між працівниками та відвідувачами з дотриманням принципу соціального дистанціювання в 1,5м; 
  • на час обстеження продавець здійснювала обслуговування без одноразових рукавичок; 
  • персонал закладу не володіє методиками приготування та застосування дезінфікуючого розчину; 

не організовано централізований збір ЗІЗ, паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами.

 За результатами обстеження складено 1 протокол за  ст.42 КУпАП, на ім’я власника магазину направлено 1 припис з пропозиціями  щодо усунення виявлених порушень.

Крім того, спеціалісти районного управління у ході перевірок продовжують проводити активну роз’яснювальну роботу як серед персоналу так і серед населення щодо необхідності дотримання заходів з профілактики та усіх протиепідемічних вимог задля запобігання стрімкого поширення коронаврусної хвороби COVID-19 територією Житомирського району.