Виїзна семінар-нарада з обговорення питань у сфері фітосанітарної безпеки

3 вересня  у м.Коростені відбулась виїздна семінар-нарада з обговорення виробничих питань у сфері фітосанітарної безпеки. Проводив нараду начальник управління фітосанітарної безпеки ГУ ДПСС у Житомирській області Анатолій Барановський, до участі у заході долучились  державні фітосанітарні інспектори Коростенського, Овруцького, Малинського районів, директор та фахівці ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія».

У ході семінар-наради учасниками  розглянуто та опрацьовано порядок видачі фітосанітарних сертифікатів, порядок відбору проб зразків,оформлення супровідної документації та направлення до фіто санітарної лабораторії. Крім того, вивчався порядок виготовлення, ввезення та вивезення дерев”яного пакувального матеріалу. Начальник відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Володимир Кіндрась ознайомив присутніх з особливостями проведення десикації сільськогосподарських рослин.

На базі деревообробного підприємства ТОВ «Українська холдингова лісопильна компанія» учасники семінар-наради  мали нагоду відстежити технологічний процес починаючи від прийому деревини, процесу переробки, –  до завантаження продукції у контейнера.

У ході семінару учасники також ділились практичним досвідом та вносили конкретні пропозиції щодо розв”язання проблематики у сфері фіто санітарної безпеки.