Відео-конференція з міністром аграрної політики та продовольства України

IMG_301826 січня 2017 року в приміщенні департаменту  агропромислового розвитку  Житомирської облдержадміністрації відбулася  відео-конференція  , яку проводив  міністр аграрної політики та продовольства України  Тарас Кутовий . Під час конференції обгорювались питання щодо ситуації з африканської чуми свиней  в регіонах. Так, у заході взяли участь начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Шпита О.О. та начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Волківський І.А.

У ході розмови Тарас Кутовий повідомив присутніх про те, що вже найближчим часом буде створено мобільні групи для боротьби з АЧС.IMG_3016

«На рівні Кабінету Міністрів є підтримка. Є протокольне доручення щодо створення мобільних робочих груп. Думаю, що у стислі терміни ці групи будуть створені, на базі Держпродспоживслужби і національної поліції. Тобто ті додаткові повноваження, яких нам не вистачало, у нас будуть. І я сподіваюся, що робота цих мобільних груп буде ефективною», – зазначив Міністр.

Також Тарас Кутовий повідомив, що наразі ведуться перемовини з міжнародними партнерами стосовно забезпечення груп мобільними крематоріями, аби вони могли реагувати на спалахи захворювання швидко і якісно.