Відсьогодні діє новий розподіл на рівні епідемічної небезпеки

Відсьогодні в Україні діє новий розподіл на рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Відповідно до статистичних даних, оприлюднених на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я  станом на 9.00 в Україні лабораторно підтверджено 230 236 випадків COVID-19, за останню добу (4 жовтня) зафіксовано 3774 випадки інфікування. Зокрема, на Житомирщині за попередню добу лабораторно підтверджено 186 нових випадків захворювання.

Так, відповідно затвердженого Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рішення, враховуючи епідемічну ситуацію із захворюваності на COVID-19, – в Житомирській області червоних зон немає.

“Помаранчевий” рівень встановлено: у Житомирському, Коростишівському,  Лугинському, Любарському, Овруцькому, Олевському, Чуднівському районах.

“Жовтий” рівень встановлено: у містах Житомир, Бердичів, Малин, Новоград-Волинський та у Баранівському, Бердичівському, Брусильвському, Ємільчинському, Коростенському, Народицькому, Новоград-Волинському, Попільнянському, Пулинському, Романівському, Хорошівському, Черняхівському районах.

“Зелений” рівень встановлено: у Малинському районі (крім міста Малин), Радомишльському та Андрушівському районах.

Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області звертається до мешканців Житомирщини з проханням дотримуватись базових заходів безпеки ( носіння захисних масок в громадських  місцях,  уникнення великого скупчення людей та дотримання соціальної дистанції, ретельне миття рук та використання антисептиків) задля мінімізації ризиків інфікування.