Виробнича нарада у сфері фітосанітарних заходів на кордоні

DSCN22787 листопада 2018 року в приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області відбулась нарада у сфері фітосанітарної безпеки. До участі у нараді були запрошені фітосанітарні інспектори, які здійснюють оформлення вантажів в інформаційній системі  «Єдине вікно». Нарада організована з метою опрацювання змін у законодавстві у сфері фітосанітарної безпеки, а саме Закону України від 06.09.2018р. №2530-VIII “ Про внесення змін до Митного кодексу України щодо запровадження механізму “ Єдиного вікна ” та оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України ”.

В.о. начальника управління фітосанітарної безпеки  Ніна Чупахіна розпочала нараду зі  стислого аналізу діяльності управління за у сфері здійснення державного нагляду при переміщенні вантажів через митний кордон, доповіла про результати співпраці з ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія».DSCN2126

DSCN2149У зв’язку з тим, що на митний пост «Житомир-Центральний» припадає найбільший відсоток переміщення вантажів, головний спеціаліст відділу фітосанітарних заходів на кордоні Ольга Ковтуненко поділилась власним досвідом з присутніми  в частині процедури оформлення вантажів в інформаційній системі  «Єдине вікно».

У ході проведення наради на розгляд виносились  проблемні питання, які виникають під час здійснення митного контролю .Зокрема, спеціалісти управління детальніше зупинились на обговоренні питань щодо надходження нотифікаційних повідомлень.

Учасниками наради було розглянуто ряд пропозицій щодо заходів, спрямованих на охорону території області від занесення та інтродукції регульованих шкідливих організмів.

DSCN2264

DSCN2173