Виробнича нарада у сфері фітосанітарної безпеки

DSCN01694 жовтня 2018 року  в прес-центрі Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  відбулась виробнича нарада у сфері фітосанітарної безпеки під головуванням начальника управління Олександра Шпити.  Участь  у нараді взяли спеціалісти відділу карантину рослин, відділу фітосанітарних заходів на кордоні управління   фітосанітарної  безпеки ГУ ДПСС в Житомирській області. На обговорення винесені питання дотримання фітосанітарних вимог країн імпортерів ,зокрема, –  Індонезії, Китаю, Республіки Туреччина та Республіки  Білорусь. Як зазначив начальник управління Олександр Шпита, – спеціалістам управління фітосанітарної безпеки необхідно спільно вжити  макимальних заходів  для зменшення надходження нотифікаційних повідомлень від краін-імпортерів.DSCN0193

 В.о.начальника управління Ніна Чупахіна провела стислий аналіз діяльності управління упродовж ІІІ-го кварталу, визначила основні завдання на ІУ квартал.

Також обговорювались питання надання адміністративних послуг державними фітосанітарними  інспекторами (огляд, інспектування тощо).

DSCN0141Наприкінці наради у обговорили порядок та терміни  здачі виробничої звітності.