Виробнича нарада у сфері насінництва та розсадництва

DSCN35765 лютого в Головному управлінні Держпродспживслужби в Житомирській області відбулась  нарада у сфері насінництва та розсадництва на тему «Підсумки  роботи  відділу за 2018 рік та завдання на І-ий квартал 2019 року. Здійснення планових та позапланових заходів нагляду (контролю) в 2019р ».  Участь  у нараді взяли головні спеціалісти та фахівці відділу контролю в сфері насінництва та розсадництва управління фітосанітарної безпеки  ГУ ДПСС.

Відкрив нараду заступник начальника Ігор Волківський, який наголосив на дієвості та результативності здійснення заходів державного нагляду за суб’єктами господарювання  зазначеної  сфери.DSCN3651

В.о. начальника  управління фітосанітарної безпеки Ніна Чупахіна стисло проаналізувала діяльність відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва за 2018 рік. Начальник відділу  Борис Туровський довів присутнім основні першочергові завдання на І-ий квартал.

Під час наради на обговорення виносились питання здійснення планових та позапланових заходів контролю відповідно до змін у законодавстві.

Крім того, окремо обговорювались питання дотримання вимог антикорупційного законодавства посадовими особами відділу. Детальні роз’яснення  з цього приводу надавав завідувач сектору з питань запобігання  корупції – Ігор Скидан.DSCN3571DSCN3559