Виробнича нарада в режимі онлайн

Сьогодні в Головному управлінні Деожпродспоживслужби в Житомирській області відбулась в режимі онлайн нарада з керівниками районних (міського) управлінь та начальниками районних державних лікарень ветеринарної медицини з обговоренням низки питань виробничого характеру.

Зокрема, обговорили питання  щодо організації та проведення кампаніїї з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу, стан виконання планів протиепізоотичних заходів та моніторингових досліджень у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

Окрему увагу було приділено стану готовності закладів освіти Житомирської області до нового навчального 2020-2021 року в умовах карантинних обмежень. Учасники наради обговорили особливості здійснення перевірок закладів освіти на предмет організації та виконання протиепідемічних заходів, викладених у постанові головного державного санітарного лікаря України № 50 від 22 серпня 2020 року. Також було проаналізовано  в розрізі районів стан впровадження системи НАССР на харчоблоках освітніх закладів Житомирської області.

На завершення учасники наради обговорили проблемні питання та шляхи іх вирішення, визначили першочергові завдання.