Виробнича нарада в режимі zoom-конференції з керівниками районних та міського управлінь

За результатами онлайн-наради під головуванням Владислави Магалецької, в Головному управлінні Держпродспоживслужби відбулась виробнича нарада в режимі zoom-конференції з керівниками районних (міського) управлінь з обговоренням питань щодо організації заходів державного контролю за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог та додаткових заборон карантину вихідного дня. У ході наради було проведено стислий аналіз здійснених спеціалістами Держпродспоживслужби упродовж минулих вихідних позапланових перевірок. Загалом спеціалістами Держпродспоживслужби у складі мобільних груп було здійснено 585 позапланових перевірок, зокрема, 62 у нічний час – на предмет дотримання заборони приймання відвідувачів у розважальних закладах та закладах громадського харчування. Так, 21-22 листопада спеціалісти Держпродспоживслужби знову залучатимуться до роботи у складі мобільних груп, тому Олександр Шпита наголосив учасникам наради на:

  • необхідності налагодження належної взаємодії та комунікації з представниками правоохоронних органів та органів державної влади,
  • оперативного інформування у випадку перешкоджань здійсненню заходів державного контролю на об’єктах нагляду;
  • вжиття відповідних мір реагування у випадку виявлення порушень протиепідемічного режиму та діючих карантинних обмежень та заборон.

Крім того, Держпродспоживслужба продовжуватиме активну роз’яснювальну роботу щодо небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та основних протиепідемічних заходів, що дозволять мінімізувати ризики інфікування як серед населення так із суб’єктами господарювання,які здійснюють діяльність в умовах загальнонаціонального карантину.