Виробнича нарада з керівниками районних управлінь

IMG_36744 вересня 2017 року в приміщенні актової зали міського управління ГУ ДПСС в Житомирській області  було проведено чергову виробничу нараду з питань  здійснення заходів по недопущенню виникнення АЧС, підведення підсумків проведення оздоровчої кампанії влітку 2017 року   та готовності навчально-виховних закладів до нового навчального року. У нараді взяли участь всі керівники районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Відкрив нараду начальник  Головного управління , у вступному слові  він зазначив,  що чинним законодавством України (ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», ЗУ  «Про державний  контроль за дотриманням  законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти  тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин») регламентовано повноваження державного інспектора та державного ветеринарного інспектора .

Заступник начальника Волківський І.А. акцентував увагу на виконанні рішення чергового засідання ДНПК при  Житомирській ОДА, детальніше зупинився  на  проведенні заходів з депопулізації дикого кабана в мисливських  господарствах області на період 2017-2018 рр. Крім того, нагадав присутнім, що на базі ГУ ДПСС в Житомирській області триває перший етап навчання спеціалістів районних лікарень ветеринарної медицини щодо користування єдиною  національною базою даних  з епізоотичного напрямку. Стисло проаналізував виконання плану протиепізоотичних заходів по вакцинації  тварин та наголосив на необхідності зобов’язати  керівників свиногосподарств області вживати комплекс заходів по недопущенню занесення збудника АЧС .

IMG_3677Начальник управління нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кончаківська С.П.  зазначила що в 2017 році  функціонувало 316 заклади відпочинку та оздоровлення , що на 16 більше ніж в минулому році. Спеціалістами управління було проведено 530 перевірок закладів , в ході 297 з них ( 56%) було виявлено порушення вимог санітарного законодавства, що може свідчити про принциповість та вимогливість спеціалістів під час проведення обстежень об’єктів. Так, оздоровча кампанія пройшла без ускладнень санітарно-епідемічної ситуації : випадки харчових інфекцій та отруєнь не реєструвались. З метою організації безпечної оздоровчої кампанії у 2018 році керівникам структурних підрозділів запропоновано надати  пропозиції  щодо покращення матеріально-технічного стану  закладів відпочинку та оздоровлення.

Крім того, доповідач надала аналіз стану готовності навчально-виховних закладів до нового навчального 2017-20187 року. Зокрема, в області  планувалось до відкриття 1405 закладів , станом на 1 вересня 2017  розпочали  роботу 1401 навчально-виховний заклад.

 В підсумок доповіді начальник Головного управління  наголосив на тісній співпраці спеціалістів управління  з керівниками та громадським корпусом  ОТГ  з метою досягнення кращої результативності  роботи  в частині нагляду за навчально-виховними закладами.

Наприкінці наради було обговорено ряд питань, пов’язаних з укладеними угодами по майну, утриманням закріпленого спеціального транспорту, проведення  ремонтних робіт у службових приміщеннях  тощо.IMG_3669