З першочерговими завданнями та пріоритетами визначалися у ході виробничої наради

З пріоритетними завданнями Держпродспоживслужби визначались сьогодні під час виробничої наради, яка відбулась  в режимі zoom-конференції з керівниками районних (міського) управлінь, районних державних лікарень вет.медицини та міжрайонних лабораторій під головуванням начальника ГУ ДПСС в Житомирській області Олександра Шпити. Начальник Головного управління ознайомив учасників наради з впровадженням та реалізацією основного етапу адміністративно-територіальної реформи, зокрема, про утворення 4-х районів в  Житомирській області відповідно до прийнятих Урядом рішень та наголосив на необхідності налагодження належної комунікації з новоствореними об’єднаними територіальними громадами. Детальніше зупинився на пріоритетних питаннях Держпродспоживслужби, серед яких питання організації якісного та безпечного харчування дітей, заходи щодо недопущення стрімкого поширення гострого респіраторного захворювання COVID-19 територією області, питання діджиталізації та цифрової трансформації окремих функцій Держпродспоживслужби.

Начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Світлана Кончаківська провела стислий аналіз проведених спеціалістами Служби заходів контролю за дотриманням суб’єктами господарювання додаткових карантинних обмежень в період запровадженого локдауну та поінформувала про набрання чинності нового санітарного Регламенту для закладів загальної середньої освіти.

Першим заступником начальника Ігорем Волківським було озвучено першочергові завдання та пріоритети у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини. В.о. начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Микола Міщенко проаналізував виконання плану протиепізоотичних заходів, детальніше зупинився на питанні вакцинації тварин від сказу, наголосив на необхідності належного оформлення вет.документації. Крім того, було розглянуто низку питань виробничого характеру:

– питання роботи в інтегрованій системі обігу вет.документації;

– проведення заходів державного контролю  в умовах мораторію на період запровадженого карантину;

– порядок застосування позначок придатності, передумови видачі експлуатаційних дозволів та Міжнародних сертифікатів;

– вимоги до надання звітної інформації.