За минулий тиждень Держпродспоживслужба перевірила понад півтисячі об’єктів, на 129 виявлено порушення протиепідемічних вимог

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів в першу чергу в навчально-виховних закладах, закладах громадського харчування, а також на об’єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі  Житомирської області.

Так, упродовж минулого тижня (19 жовтня- 25 жовтня)  спеціалістами районних та міського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 506 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними профілактичних та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом перевірками охоплено 26 дошкільних та 30 закладів загальної середньої освіти.

Також на минулому тижні перевірено 215  об’єктів продовольчої торгівлі,  57 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 25 об’єктів громадського харчування,  8 перукарень (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 133 об’єктів, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення. Під час  моніторингових перевірок було виявлено порушення вимог протиепідемічного режиму на 129 об’єктах нагляду, в результаті чого складено 72 протоколи про адмін.правопорушення, надано 72  приписи з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 34 інформаційні листи до органів місцевої влади.

Наразі робота у зазначеному напрямку продовжується.