Засідання ДНПК при Житомирській міській раді

17 грудня відбулось  засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Житомирському виконкомі міської ради за участі представників Житомирського міського управління ГУ ДПСС  у Житомирській області.

На обговорення комісії виносились питання зняття карантинних обмежень щодо випадку сказу на території м.Житомира, – комплекс заходів спрямованих на ліквідацію спалаху вжито спеціалістами у повному обсязі. Крім того, розглядалось питання забезпечення стабільного епізоотичного благополуччя щодо африканської чуми свиней на території міста, затверджено план-заходів щодо недопущення АЧС та оперативний план дій при підозрі виникнення захворюванняє

В ході засідання комісії обговорювалось проблемне питання, пов’язане з дикими  тваринами (лисиці, козулі, кабани), які заходять на територію міста, що безпосередньо межує з лісовими масивами, річками тощо. Так, останнім часом надходили звернення мешканців міста (район Хінчанка) до управління ДСНС та спеціалістів напрямку ветеринарної медицини щодо зазначеної вище проблематики. Учасники засідання розглянули пропозицію створення підрозділу реагування на такі події, за результатами засідання ДНПК було прийнято та затверджено відповідні рішення.