Засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року.

shtab_130.05.2017р. в Житомирській облдержадміністрації під керівництвом заступника голови ОДА Ярослава Лагути   відбулося засідання обласного  штабу  з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року. У засіданні штабу взяла участь начальник  управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ ДПСС в Житомирській області – Кончаківська С.П., яка доповідала про результати перевірок дитячих закладів відпочинку та оздоровлення.shtab_3

Так, на сьогодні    готові до роботи   та отримали акт прийомки дитячого оздоровчого табору  2 заклади санаторного типу (дитячий оздоровчий заклад «Дзвіночок» с.Дениші Житомирського району, «Лісова казка»  смт. Кам’яний Брід Баранівського району) та 4  заклади оздоровлення :

  • благодійний табір «Надія» РМ «Карітас-Спес» Римсько-католицької церкви в м.Житомирі с.Зарічани;
  • дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Світанок», смт.Любар;
  • благодійний табір релігійної місії римо-католицької дієцезії «Карітас-Олександрівка»  Новоград-Волинський район, с.Олександрівка;
  • комунальне підприємство «Чуднівський спортивно-оздоровчий  табір «Корчагінець»  Чуднівський район, с.Троща.

В інших закладах оздоровлення області роботи по підготовці  ще тривають .

Ярослав Лагута дав доручення профільному управлінню до наступного засідання провести виїзні перевірки у табори, а на засідання запросити усіх керівників закладів, які мають доповісти про усунення виявлених недоліків.