Зняття карантину та карантинно-обмежувальних заходів по ліквідації африканської чуми свиней в с.Головки Малинського району

schob-hvoroba-ne-poshirjuvalasja-u-sel-ogolosili-karantin_06e0882e54224f0e1064d402e7d0a21f16 листопада 2017 року відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Малинській райдержадміністрації під головуванням  першого заступника  голови РДА. У засіданні взяли участь  начальник Малинського районного управління  ГУ ДПСС в Житомирській області  Гвоздецький В.Ф. та головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії Анцупова О.В. На порядок денний засідання винесено питання  зняття карантину  та карантинно-обмежувальних заходів по ліквідації африканської чуми свиней  в с.Головки Малинського району та посилення заходів  з профілактики АЧС на території району.

Так, напередодні (15 листопада) було проведено заключну дезінфекцію тваринницьких приміщень в 28 господарствах с.Головки, власників селянських підсобних  господарств попереджено  про заборону  утримання свиней на протязі 6-ти місяців.

В результаті засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії було прийнято рішення про зняття карантину  та карантинно-обмежувальних заходів по ліквідації африканської чуми свиней  в с.Головки Малинського району.З текстом Рішення ДНПК  при Малинській РДА  від 16.11.2017 р. можна ознайомитись тут.