Графік роботи сектору з реєстрації сільськогосподарської техніки

У зв’язку з карантинними обмеженнями, виїзд спеціалістів Головного управління для реєстрації с/г техніки в мм. Бердичів, Коростень та Новоград-Волинський з визначеними зонами обслуговування тимчасово призупинено !

Понеділок-Середа – реєстрація с/г техніки з 09-00 до 18-00

Четвер – видача посвідчень тракториста-машиніста з 09-00 до 18-00

П’ятниця – робота з документами з 09-00 до 16-45

Відповідно  до наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  № 130-од від 06.02.2018 року спеціалістами сектору реєстрації сільськогосподарської техніки ГУ ДПСС в Житомирській області буде здійснюватись прийом  громадян з питань реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку сільськогосподарської техніки  у містах Коростень, Бердичів та Новоград-Волинський.

  • м.Бердичів (зона обслуговування: Бердичівський , Любарський, Чуднівський та Ружинський райони) кожна перша середа місяця з 1000 до 1700 у приміщенні Бердичівського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області за адресою : м.Бердичів, провулок Ветеринарний , 5;
  • м.Новоград-Волинський (зона обслуговування : Новоград-Волинський, Пулинський, Романівський, Баранівський та Ємільчинський райони) кожна друга середа місяця з 1000 до 1700 у приміщенні Новоград-Волинського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області за адресою : м.Новоград-Волинський , вул. І.Франка, 48;
  • м.Коростень ( зона обслуговування : Коростенський, Лугинський, Малинський, Народицький, Овруцький та Олевський райони) кожна третя середа місяця з 1000 до 1700 в приміщенні Коростенського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області за адресою : м.Коростень, вул.Грушевського, 104.