Триває роз’яснювальна робота в рамках реалізації регіональної цільової програми «Дітям Житомирщини – безпечне та якісне харчування»

У Житомирському районі обговорили питання покращення стану харчування дітей у навчально-освітніх закладах Тетерівської об’єднаної територіальної громади. До участі у семінар-нараді долучились представники Тетерівської ОТГ, керівники, медичні працівники та працівники харчоблоків загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів ОТГ. Крім того, долучились суб’єкти господарювання, які мають безпосереднє відношення до організації харчування дітей у зазначених вище закладах. Основну увагу присутніх було зосереджено на основних принципах та механізмах реалізації регіональної цільової програми «Дітям Житомирщини – безпечне та якісне харчування». Розглядали основні аспекти та проблемні питання впровадження системи НАССР на харчоблоках освітніх закладів. Обговорили вимоги до операторів ринку, які проводять постачання продуктів харчування в освітні заклади та задіяні до процесу організації харчування дітей, зокрема, було наголошено на недопущенні потрапляння фальсифікованої молочної продукції.
Враховуючи актуальність питання, детальну увагу було приділено питанням профілактики гострих респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19.